Vyberte stránku

ZDE ZVEŘEJŇUJEME NĚKOLIK VIDEÍ PRO PŘEDSTAVU NAŠEHO STYLU PRÁCE.

BUSHMILLS LIVE PRAGUE 2013

STOPÁŽ – 3:29

Ukázka AV prezentace komerční akce. V tomto útvaru jde více o ukázku nálady pro pocit diváka, než o sdělování informace. Bylo to super, moc jsme se bavili a akce se povedla. Častá LOGA společnosti, krátká stopáž a rychlé střihy. Vhodné video pro web, nebo sociální sítě. Pro tento formát je ideální stopáž maximálně 2-3 minuty.

EDDIE EDWARD

STOPÁŽ – 2:04

Selfpromotion umělce, ve kterém se může objevit i vyjádření aktéra, ale prioritně jde o ukázku jeho umění. Dá se kromě zpěváků a kapel vytvořit i pro modelky, herce, či jiné umělce. Většinou se používá jako prodejní nabídka např. pro kulturní domy, které si umístí video i na své webové stránky. Ideální stopáž je do 3 minut.

CORONA SAFE VIDEO

STOPÁŽ – 1:52

Účelový spot – v tomto případě video letecké společnosti předvádějící čištění a dezinfekci prostoru letadla z období coronavirové pandemie. Rapidmontáž na hudbu s představením bezpečnosti jednoduchou vizuální formou bez komentářů a titulků s akcentováním detailů.

GORAN BREGOVIČ

TŘI DOPISY ZE SARAJEVA

(LUCERNA – PRAHA) 2018

STOPÁŽ – 10:59

Ukázka krátkého dokumentu z akce. V tomto formátu jsou nejen pocity a záběry z akce, ale už se zde vyskytují i informace, rozhovory s lidmi, nebo komentáře (voiceovery), vývoj časové osy a práce s náladou na delším časovém prostoru. Tento formát se hodí spíše pro diváka, kterého náladou nepřesvědčujeme, ale obeznamujeme ho s věcmi, které zná. Ideální stopáž mezi 10-15 minutami.

POZVÁNKA DO VARŠAVY

STOPÁŽ – 6:47

V této formě dokumentu je naopak důležité diváka zaujmout velkým množstvím informací. Ambasáda, nebo třeba cestovní kancelář zde může představit města, hotely, pamětihodnosti, nebo celou zemi, ale podobně se vytváří prezentace i pro školy, restaurace, nebo třeba sportovní střediska. Vhodná stopáž je do 10 minut.

ONDŘEJ G. BRZOBOHATÝ

UNIVERSUM

STOPÁŽ – 3:14

Dají se vytvořit i mikrodokumenty o připravované nahrávce. Toto video může být tajemné, nebo třeba zábavné – zkrátka podle zadání klienta. Kromě krátkého vyjádření umělce je dobré okořenit video i přáníčkem fanoušků, nahlédnutím do zákulisí a drobnými ukázkami některých singlů z nové desky. Vhodná stopáž do 5 minut (fanynky se rádi kouknou).

ONDŘEJ G. BRZOBOHATÝ

LIVE

STOPÁŽ – 5:24

Prezentace umělce se dá pojmout i jako kompilace krátkých ukázek ze záznamu koncertu, nebo představení. Nejvhodnější je za pomoci více kamer vyvolat pocit televizního přenosu akce. Optimální varianta pro ukázku umělce na webových stránkách kulturních domů a sálů, kde koncert, divadlo, či libovolná show proběhne. Stopáž je individuální.

VÁŠ ČASOPIS

STOPÁŽ – 1:17

Dnes většinou zákazník požaduje AV prezentaci svého produktu bez mluveného slova – zásadní, až heslovité informace se divákovi sdělují pouze titulky. Tato videa fungují i bez zvukové karty v počítači. Jsou vhodná pro sociální média a webové stránky. Vizuál je opět o náladě a pocitech z představovaného produktu. Ideální stopáž maximálně do 3 minut.

NAVALIS 2016

STOPÁŽ – 11:27

Informačně nabytý dokument z akce pro diváka, kterého nepřesvědčujeme, že má video shlédnout, ale který ví, co bude sledovat. Většinou bývá udržena časová osa akce, objevuje se zde několik výpovědí protagonistů, organizátorů, či autorů. Nejvhodnější je nalézt průvodce, který diváka dějem provede. Stopáž je individuální.

DIVADLO APROPO

JIDÁŠI KAM JDEŠ?

STOPÁŽ – 1:07

Krátký reklamní spot pro sociální média sloužící jako pozvánka na divadelní představení, koncert, či akci. Vhodný je věcný komentář a samotná ukázka. Divák si na krátkém prostoru vytvoří jasnou představu, zda-li se bude obsahu věnovat dál, proto je ve videu vhodné sdělit např. webové stránky, nebo kontakt. Ideální stopáž kolem 1 minuty.

MARINA CVETIĆ V LUKA LU

STOPÁŽ – 4:53

Velice uvolněný formát, bez zásadnějších pravidel. Klidně by mohl být kratší, ale proč se nepokochat pohodou. Toto video nemá účel zaujmout oko diváka psychologickými zákonitostmi videoprezentací a dokumentů, zkrátka vás provede náladou akce a vypněte si ho, kdy budete chtít. Ideální pro webové stránky.